Katılımcı Görüşleri

Talha Yunus DEDEBEY - Öğrenci

image17

Hızlı okuma eğitimiyle ilgili çok şey duymuştum ama pek inandırıcı gelmiyordu. Hakan hocam ile çalıştıktan sonra asıl potansiyelimin daha yüksek olduğunu fark ettim. Hem öğretici hem eğlenceli eğitimleri için kendisine teşekkür ederim.

Melike GÜNAYDIN - Öğrenci Velisi

image18

Kızımın probleminin bilgi edinmesi değil bunu kullanması olduğunu düşünüyordum. Hem sınavlara hazırlık hem de düzenli olarak 3 yıl boyunca farklı konularda eğitim alma şansımız oldu. Şimdi kızımın başarısında bunların ne kadar etkili olduğunu görüyorum. Teşekkür ederim.

Hakan ALTÜRK - Okul Kurucusu

image19

Hakan Bey ile yaptığımız çalışmalarda öğrencilerimizin öğretim programları dışında kişisel gelişimleri üzerine yoğunlaştık. İstikrarlı bir şekilde uygulanan eğitim planınız, sabrınız ve iyi bir eğitimciniz varsa başarılı olmak için çok beklemenize gerek olmuyor. 

Ebru YAŞA ALDIRMAZ - Öğrenci Velisi

image20

Kızımın hedefi hep yüksekti ve derece yapmaya çalışıyordu. Yalnızca bilgi de yeterli değildi. Zamanla yarıştığı için fazlası gerekiyordu. Eğitimle ilgili öncesinde var olan soru işaretlerim, sonucu görünce kalmadı. Hakan Bey'e gönülden teşekkür ederim.

Zeynep BOZ - Öğrenci

image21

Okuma alışkanlığım pek yoktu. Zaten okurken de sıkılıyordum. Hızlı okuyunca daha keyifli olacağını bilseydim daha önce böyle bir tercih yapardım. Şimdi, öncesine göre daha hızlı okuyup anlayabiliyorum.

Gülbeyde GÜNER CAN - Özel Sektör

image22

İşimle ilgili olarak metin okuma, yazma, e-posta gönderme gibi görevlerim var. Hızlı tempoda geçen iş hayatında zamandan tasarruf yapabilmek çok değerli. Bu sebeple İstanbul'da katıldığım eğitimde oldukça verimli bir ay geçirdim. Hakan Bey'e katkılarından dolayı teşekkür ederim.